wrze.12

Najlepsze seriale 2016

dodano: 12 września 2016 przez owczon


  Jesień to czas długich wieczorów spędzanych pod ciepłym kocem i z kubkiem gorącej herbaty w dłoni. Jedni wolą spędzić ten czas w samotności z książką, inni wolą obejrzeć dobry serial ze znajomymi lub z drugą połówką. Ponieważ osoby preferujące literaturę z pewnością mają na swoich półkach więcej książek, niż są w stanie przeczytać, dziś zajmiemy się tą drugą grupą ludzi - czyli pasjonatami filmowymi. Poniżej przedstawiamy najlepsze seriale z 2016 roku które należałoby obejrzeć.

    Nasze zestawienie otwieramy serialem, który świeci triumfy na listach najlepszych seriali tego roku. O czym mowa? Oczywiście, o "Stranger Things". Jest to serial wręcz idealny dla fanów Chłopca, który przeżył, czyli Harry'ego Pottera, jednak z pewnością każdy z nas, nawet gardzący historią z powieści J. K. Rowling i zagorzały przeciwnik fantastyki, będzie zachwycony tym serialem. Opowiada on o losach dzielnej matki, która, żeby odzyskać swojego zaginionego małego synka, walczy z groźnymi i nadludzkimi siłami.

  Następny serial, który z całego serca polecam, to "Preacher". Fani znakomitego cyklu "Supernatural" z pewnością docenią także ten serial, osadzony w podobnej tematyce. Powstał on na podstawie komiksu o tym samym tytule, zatem niektórzy z nas mogą już kojarzyć opowiadaną w nim historyjkę. Bohaterem serialu jest tytułowy kaznodzieja, który zostaje opętany przez potwora zrodzonego ze stosunku anioła i demona. Co stanie się z szalonym mężczyzną? Sprawdźcie sami! Powyżej zaprezentowaliśmy dwa najlepsze seriale z 2016 roku. Który najpierw obejrzeć? Wybór należy do was!
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy